Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

راهی برای داشتن رزومه موفق در دکتری و ارتقا شغلی

راهی برای داشتن رزومه موفق در دکتری و ارتقا شغلی

بدون مشورت در هیچ راهی پا نگدارید . . .

امروزه دغدغه بسیاری از دانشجویان وفارغ التحصیلان دانشگاهی که قصد طی کردن مدارج بالاتر آموزشی رو دارند،داشتن رزومه خوب و قوی برای مصاحبه دکتری هست .

چه بسا بسیاری از دانشجویان مستعد و باسواد که باوجود داشتن رتبه خوب در کنکور دکتری به راحتی در مرحله مصاحبه رد می شوند و برای خودشان هم باعث تعجب است که چرا باوجود رتبه خوب و قابل قبول اما نتوانستند نظر مثبت اساتید وگروه رو برای پذیرش جذب کنند !

پاسخ این سوال بسیار ساده هست:

چون از نظر اساتید و کارگروهان هر رشته، دانشجویی شایسته رفتن به سطح بالاتر رو دارد که توانسته باشد فعالیت علمی وتحقیقی داشته باشد یعنی ذهن دانشجو به دنبال کنکاش در مباحث علمی رشته خودش رفته و ماحصل این کنکاش هم نگارش مقاله در سطوح مختلف و همینطور داشتن کتاب (چاپ شده) است .

با این تفاسیر دانشجویانی در روز مصاحبه دکتری موفق هستند که بتوانند مقالات و کارهای تحقیقی وپژوهشی خوبی  خود به اساتید مربوطه ارائه دهند.

اما مشکل بسیاری از دانشجویان هم دست پیدا کردن به همین رزومه موفق است اینکه چگونه واز چه طریقی میتوانند مقالات خوب و علمی نگارش کنند.

ما دراین سایت تمام سعی خود رو میکنیم که به این دسته از دانشجویان کمک لازم را در زمینه مشاوره مقالات باکیفیت پژوهشی و همچنین کتابهای علمی داشته باشیم .

نظرات

 • نگارش، اکسپت و چاپ مقاله isi ، علمی پژوهشی و scopus  یکی از مهمترین راه های رساندن اطلاعات و یافته های پژوهشی به جامعه علمی نگارش مقالات علمی است. با توجه به افزایش نیاز جهت نگارش مقالات به صورت استاندارد و بالا بردن سطح دانش و آگاهی محققان از فن نگارش مقالات و انتخاب ژورنال متناسب با مقالات نگاشته شده، دپارتمان مقالاتِ مجموعه پایان نامه سرا از آغاز فعالیت این موسسه در تلاش بوده است تا با جلب همکاری متخصصین و اساتید داخل و خارج کشور که در ژورنالهای معتبر، مقالات ارزشمندی را به چاپ رسانده اند از تجارب گرانبهای این عزیزان بهره برده و خدمات با ارزشی را...
 • مقاله  پذیرش مقاله در ژورنالهای ISC و ISI در کوتاه ترین زمان

  پذیرش مقالات شما در ژورنالهای ISC و ISI در کوتاه ترین زمان ممکن میتواند فرصتهای علمی و تحصیلی بیشتری را در اختیار شما قرار دهد. تبدیل پایان ­نامه شما به یک، دو و یا چند مقاله در تخصص ماست. اگر مقطع تحصیلی شما کارشناسی ارشد است، ما تضمین می­کنیم که حداقل میتوان دو مقاله از پایان نامه شما استخراج نمود و در مجلات معتبر انگلیسی زبان چاپ نمود. اگر مقطع شما دکتری است، حداقل روی چاپ چهار مقاله از رساله خود حساب کنید.
 • برخی از مهم ترین خدمات موسسه نیمکت مشاور عبارتند از:

  نگارش و پذیرش مقالات علمی و پژوهشی در تمامی رشته هانگارش، ترجمه، سابمیت، اکسپت و پابلیش مقالات ISI در ژورنال های بین المللی با تضمین کیفیتانجام پروژه های آماری ( آمار توصیفی، تجزیه و تحلیل رگرسیونی، سری زمانی و …) در تمامی رشته های فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی، علوم پایه، کشاورزی و …تحلیل داده ها با نرم افزارهای Multilog,Amos Bilog, Lisrel, Spss, Comprensive Meta Analisisتدریس موضوعات آمار و آموزش نرم افزارهای مربوطهتدریس دروس تخصصی در تمامی رشته ها و گرایش هامشاوره، همکاری و انجام پروپوزال و پایان نامه همه...
 • خدمات ما در زمینه ترجمه :

  ترجمه روان و تخصصی مقاله توسط مترجم مسلط به زمینه متن

  رعایت قواعد نگارش طبق استانداردهای مقاله نویسی ISI

  بازبینی ترجمه تخصصی مقاله و ویرایش دقیق و کامل

  ضمانت اصلاح ترجمه مقاله طبق نظر مشتری

  امکان ترجمه فوری و نیمه فوری مقالات تخصصی طبق زمان بندی مشتری

  بکارگیری مترجمین مجرب با تجربه چندین ساله در نگارش مقالات ISI
 • ترجمه تخصصی کلیه متون تخصصی در رشته های فنی مهندسی، علوم انسانی،علوم پایه وپزشکی . در کمترین زمان :ترجمه انگلیسی به فارسی رشته مکانیک
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته کامپیوتر-IT
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته عمران
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته شیمی
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته مدیریت
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته صنایع
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته برق
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته متالورژی-مواد
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته معماری-شهرسازی
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته معدن
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته مهندسی پزشکی
  ترجمه انگلیسی به فارسی رشته فیزیک
  ترجمه...
 • استخراج و چاپ کتاب از پایان نامه
  تبدیل پایان نامه شما به کتاب: ما می توانیم در کمتر از یک ماه از پایان نامه شما یک کتاب استخراج نماییم ، صفحه آرایی ویراستاری طراحی جلد اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد کتاب خانه ملی ، اخذ شابک (قابل پیگری در سایت کتاب خانه ملی ایران) را برای شما انجام داده و کتاب شما را از طریق پست پیشتاز یا تی پاکس برای شما ارسال کنیم تا بدون حضور فیزیکی تنها با یک تماس گامی بلند ولی مطمئن را پیش از رقبا برای قبولی در دکتری بردارید.

  از انجا که داشتن یک کتاب علمی مستخرج از پایان نامه می تواند یک سیگنال مثبت و موثر در مصاحبه دکتری و ازمون...
 • کارشناسان موسسه نیمکت تمام تلاش خود را می کنند تا موضوعات به روز، مرتبط و امکان پذیری را برای انجام پایان نامه، نگارش مقاله، سمینار و پروژه های دانشجویی انتخاب نمایند. این کارشناسان در انتخاب موضوعات همیشه به معیارهای زیر توجه می کنند.

  امکان استخراج یک یا دو مقاله از موضوع مطرح شده و چاپ آن در مجلات معتبر داخلی و خارجی

  استفاده از مقاله بیس (مقالات ISI با ایمپکت فاکتور بالا) در انتخاب موضوع

  دانشگاه محل تحصیل دانشجو و علاقه مندی ها و رویکرد اساتید آن دانشگاه

  همفکری بدون واسطه دانشجو با کارشناس در انتخاب موضوعات به روز

  امکان پذیری انجام...

ارسال نظر